Pera Residence İstanbul`un tarihi PERA (Beyoğlu) bölgesinde yer almaktadır. Otel, iş ve finans merkezlerine, İstiklal Caddesi gibi, sanat, eğlence ve alışveriş mekânlarına, gece kulüplerine, tarihi bina ve müzelere birkaç adımlık mesafededir. Pera Residence, İstanbul Atatürk Havalimanına (IST) 22 Kilometre (mil) , Sabiha Gökçen Havalimanına (SAW) ise 32 kilometre uzaklıkta bulunmaktadır.


Kısa ve uzun dönem konaklamalar için, kendinizi evinizden uzakta, evinizde hissedeceğiniz farklı bir konsept. Pera Residence kendi evinizin rahatlığının yanı sıra, otel konforunun sağladığı imkanlar ve dairelerde sunulan teknololoji ile aynı zamanda iş görüşmelerinizi yapabileceğiniz, misafirlerinizi ağırlayabileceğiniz bir Residence. Beyoğlu Asmalımescit`de, kentin iş ve kültür merkezleri ile baş başa, ince bir zevkin yansımalarıyla dekore edilmiş. Pera Residence, dinlenme, çalışma ve keyfin bir anda sunulduğu dairelerden beğeninize göre, iki değişik alternatif arasında seçim yapabilirsiniz.


8 Adet PERA SUIT 110 m2 ve 2 Adet TERAS SUIT 80m2 Dairelerde ;

Geniş ve lüks yatak Salon Koltuk Takımı
Alternatif yastık menüsü 46 - inch 3D TV
Klima Görüntülü Diafon
Elektronik anahtar kartı Açık Mutfak
Direkt hatlı dijital telefon

Tam donanımlı mutfaklarda set üstü ocak, bulaşık makinesi, buzdolabı, mikrodalga fırın, kurutma özellikli çamaşır makinesi, su ısıtıcı, çatal-bıçak takımı (HEPP Markalı), mutfak ekipmanları ve yemek takımı (Schönwald Markalı) bulunmaktadır.

Banyolarda zengin çeşitli lüks (BVLGARI) banyo ürünleri yanında; saç kurutma makinesi, tartı, bornoz ve havlu terlik (Yüksek Kalite) mevcut. Standart olarak sunulmaktadır.

ODA TİPİ SAYISI YATAK
SAYISI
YATAK TİPİ (SINGLE, FRENCH, SOFABED VB) MAKSİMUM KİŞİ SAYISI MAKSİMUM YETİŞKİN SAYISI MAKSİMUM ÇOCUK SAYISI
PERA SUITE 8 4 2 FRENCH
1 SINGLE
4 2 2
TERAS SUITE 2 1 1 FRENCH 2 2 -

İŞLETME TİPİ
(hotel, resort, luxury vb)
Residence (luxury)
İŞLETME STATÜSÜ (YILDIZ)  
İŞLETME TOPLAM ODA VE YATAK SAYISI 10 Daire (her dairede toplam yatak kapasitesi 2*2:4 kişi)
İŞLETME TOPLAM KAT SAYISI & ASANSÖR SAYISI 5 kat. 1 insan asansörü
TESİSİN YAPIM YILI VE YENİLENDİĞİ YILLAR 2011
Oraysan ATAK HOLDİNG AŞ. İştirakidir.
Copyright © Oraysan İnşaat, All Rights Reserved    info@oraysan.com.tr     + 90 212 664 60 00
Oraysan Facebook SayfasıOraysan Twitter Sayfası